Sohbetcin.Net - Chat, Odaları Mobil Sohbet Sitesi

almanca sohbet chat

almanyada yaşayan vatandaşlarımız daha rahat sohbet edebileceği sohbet sitesi olarak sohbetcin tercih edebilirsiniz almanyanın her şehrinden türkçe sohbet sitesi olup sohbetcin.net mobil olarak bağlanip sohbet edebilirsiniz burasi türkiyemizin sohbet sitesi olup siz almanyada yaşayan türkler sohbetcin de rahatca almanca hem türkçe sohbet etme imkani bulabilirsiniz Kullanicilar Almanca Sohbet odasinda almanca ve Türkce yazabilirler.
Almanca Sohbet odasinda Almanca ve Türkce harici bir dil ile konusmak yasaktir.
Bu oda almanca konusan ülkelerdeki türk vatandaslarinin Almancasini gelistirmesi üzere acilmistir.
Almanca sohbet odasi, Almanya isvicre belcika avusturya. liechenstein gibi ülkelerde yasayan gurbetci vatandaslar icin bir avantaj olabilir.Almanca sohbet odasinda sohbet ederken hakaret ve rencide tarzi yazismalar yasaktir. Ögretici olmak ile birlikte orta seviye almanca bilen kisileri yermek yerine yardimci olmak gereklidir. Almanca konusunda bilgi paylasimi ve ögretici kimlik ön planda olmali, dalga gecmek ve önemsememek yerine ögrenme potansiyelimizi gelistirmek ön plandadir. Almanca sohbet odasinda hos vakitler gecirmenizi dileriz.
sohbetccin.NET  Sohbet odaları ailesi.. her zaman sizlerle birlikte en güzel sohbet ortamini yasamaya ve yasatmaya devam edecektir.

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
78
13 Mayıs, 2018
ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?